Stacja lutownicza Weller WS-81

Kod produktu: 12064
cena netto za: 1 szt. 1590.24 PLN
cena brutto za: 1 szt. 1956.00 PLN

Stacja lutownicza Weller WS 81 została zaprojektowana z myślą o przemysłowej technice produkcyjnej, oraz o pracach naprawczych i laboratoryjnych. Analogowa technika regulacyjna gwarantuje optymalny sposób regulacji różnych lutownic.

Bardzo wydajne 24-woltowe elementy grzejne umożliwiają doskonałą dynamikę, która pozwala na uniwersalne zastosowanie lutownic. Różne możliwości wyrównania potencjału grotu lutowniczego, wyłącznik przy zaniku napięcia oraz antystatyczne wykonanie sterownika i kolby stanowią uzupełnienie wysokiego standardu jakościowego.

Żądana temperatura może być ustawiana bezstopniowo w zakresie 150÷450°C za pomocą obrotowego potencjometru. Osiągnięcie ustawionej temperatury sygnalizowane jest miganiem zielonej diody LED, która służy do optycznej kontroli regulacji.

Ciągłe świecenie oznacza, że system znajduje się w fazie nagrzewania.

Zablokowanie ustawionej temperatury zadanej możliwe jest za pomocą przełącznika kluczykowego wbudowanego w przednią płytę. Gdy urządzenie jest zamknięte za pomocą kluczyka, nie można zmieniać ustawienia temperatury.


Typ:
Zasilanie:
Zasilanie lutownicy:
Moc stacji:
Maksymalna moc lutownicy
Zakres regulacji temperatury:
Dokładność regulacji:

WS-81
230V/50Hz
24V/50Hz
95VA
80VA
150÷450°C
±9%